LKS NAKŁO - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Batycze - GKS Orły 2:3

.

Z piekła do nieba!

• autor: maxlove20, 2018-09-06 11:18

BIZON MEDYKA - LKS NAKŁO 3:3 (3:0)

M.Norek  (23') M.Adamski (35'40') -

D.Kierepka (57'80') H.Ochenduszkiewicz (83')

Bizon: E.Kopeć,- B.Górka, D.Kędzior kapitan, K.Grabas ??ta kartka, Ł.Piwowar,- K.Górka, M.Cwynar, V.Lysyk, M.Norek bramka ,- B.Furmański, M.Adamski bramka bramka

Nakło: D.Sopel,- K.Krygowski, K.Frankiewicz, P.Mroziński, K.Górniak zmiana (46' S.Mikulec??ta kartka),- I.Fedevych, D.Banaś, W.Solarczyk, H.Ochenduszkiewicz bramka,- R.Hrycelak ??ta kartka zmiana(72' A.Wychowaniec), D.Kierepka kapitan bramka bramka

Podsumowanie sezonu!

• autor: maxlove20, 2018-06-30 17:04

Na samym początku należy podziękować wszystkim ludziom związanych z klubem, zawodnikom i kibicom za wsparcie w całym sezonie 2017/2018. Zespół LKS zakończył ten sezon na 13 miejscu w przemyskiej A-klasie. Musimy powiedzieć szczerze że zostało ono uzyskane rzutem na taśmę, dobrą grą w końcówce sezonu choć nie można zapomnieć o takich meczach jak z Czuwajem, gdzie dzisiejszy 5-ligowiec ponosząc zaledwie dwie porażki w całym sezonie A-klasy, jedną z nich poniósł właśnie w Nakle oraz parę innych. Był to sezon wzlotów i upadków spowodowanych różnymi problemami głównie kadrowymi (wyjazdy itd.). Podsumowując, cały sezon w 30 rozegranych spotkaniach wygraliśmy dziewięć, osiem z nich zakończyło się remisem, a w trzynastu ulegliśmy rywalom przy bilansie bramkowym 52 zdobytych, 63 straconych. Najlepszym strzelcem zespołu został nasz kapitan Dawid Kierepka z 25 trafieniami, 8 dołożył Karol Wasiewicz, 3 kolejne bramki zaliczył pomagający naszemu zespołowi w drugiej rundzie Paweł Mroziński oraz dwa trafienia uzyskał nasz trener Jurek Mikulec, któremu również należą się podziękowania za pomoc na boisku jak i poza nim. Najważniejszą wiadomością jest ta że Nasz LKS w sezonie 2018/2019 będzie występował na boiskach A -klasy. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zawodnikom za reprezentowanie i poświęcanie czasu naszemu LKS-u, dla tych co zostaną i dla tych co będą chcieli zmienić barwy klubowe, ponieważ transfery są rzeczą naturalną. Nad zmianami kadrowymi będziemy informować na bieżąco.

PRZYGOTOWANIA DO SEZONU 2018/2019 ROZPOCZYNAMY 10 LIPCA!!!

Lanie na koniec!!!

• autor: maxlove20, 2018-06-29 16:59

POGÓRZE DUBIECKO 7:1 (4:1) LKS NAKŁO

Bramki:
12' 1:0 PAWEŁ KIJANKA
20' 2:0 PAWEŁ KIJANKA
27' 3:0 PRZEMYSŁAW KACZMARZ
32' 4:0 PRZEMYSŁAW KACZMARZ
38' 4:1 DAWID KIEREPKA
54' 5:1 PRZEMYSŁAW KACZMARZ
65' 6:1 KONRAD BANAŚ
89' 7:1 PAWEŁ GŁOWACZ

POGÓRZE DUBIECKO:
Mateusz Kazienko (46'Krystian Bielec) - Kamil Baran, Tomasz Służały, Michał Błahut, Piotr Szymkiewicz, Wojciech Szybiak, Przemysław Kaczmarz (70'Paweł Głowacz), Dawid Galej, Konrad Banaś (75'Kamil Zioło), Paweł Kijanka(c)

LKS NAKŁO:
Hubert Ochenduszkiewicz - Paweł Górniak, Paweł Mrozińśki, Kamil Górniak (46'Krystian Krzysko), Krzysztof Frankiewicz, Łukasz Polny (80'Rafał Kierepka), Paweł Kazimir, Ivan Fedevych (50'Jurek Mikulec), Stefan Sydorów, Michał Wnorowski, Dawid Kierepka(c)

W ostatnim meczu sezonu udaliśmy się na potyczkę do Dubiecka. Rozgrywaliśmy to spotkanie z wiedzą iż nic nie może nam już zagrażać w osiągnięciu celu jakim było utrzymanie, spowodowane grą w kratkę w przeciągu całego sezonu. Sam początek nie zapowiadał aż tak srogiej porażki, lecz widoczne było szybsze operowanie piłką zespołu z Dubiecka. Szybkie strzelone 3 bramki w przeciągu 30 minut, praktycznie ustawiły całe spotkanie. Nasz zespół starał się walczyć, rozgrywać piłkę lecz zabrakło piłkarskich argumentów, by osiągnąć coś więcej. Pojedyncze akcje D.Kierepki, które mogły przynieść bramki i dość szarpana gra było to zbyt mało na dość dobrze dysponowany zespół z Dubiecka. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył po indywidualnej akcji D.Kierepka. Zespół Pogórza pokazał ze jest solidnym A klasowcem i by myśleć o punktach na ich obiekcie trzeba rozegrać całkiem inne spotkanie jak nasz LKS tego dnia. Mecz zakończył się wynikiem 7:1. Po tym spotkaniu utrzymujemy się w A klasie zajmując 13 lokatę.

Mecz , 01:00

RESTAURACJA PIRAMIDA
ul.
3 Maja 16 w Przemyślu

LKS NAKŁOGwiazda Maćkowice (b)
LKS NAKŁO 2:1 Gwiazda Maćkowice (b)
2018-11-17, 14:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Batycze 2:3 GKS Orły
LKS NAKŁO 2:1 Gwiazda Maćkowice (b)
Fenix Leszno 4:1 Żurawianka Żurawica (b)
Bizon Medyka 2:2 Fort Jaksmanice (b)