1:0 7' - Andrzej Włoch (rzut wolny ok.25 m.)
1:1 20' - Dawid Kierepka (as.P.Mroziński)
2:1 53' - Paweł Mroziński (as.K.Krzyśko)
2:2 80' - Krystian Starchura (rzut karny)
2:3 81' - Paweł Górniak (strzał ok 30 m.)

LKS UJKOWICE:
Marek Warta - Damian Buczek (67'Bartosz Krucan), Andrzej Włoch, Bartosz Włoch (67'Grzegorz Romowicz), Witold Sanocki, Maciej Bubelski, Tomasz Grobelny, Łukasz Mazur, Sebastian Gaweł, Artur Boczek (35'Piotr Dacko), Paweł Stachura

LKS NAKŁO:
Łukasz Polny - Paweł Górniak, Paweł Mroziński, Stefan Sydorów, Krzysztof Frankiewicz - Hubert Ochenduszkiewicz, Damian Osmoła (20'Stefan Mikulec), Paweł Kazimir, Ivan Fedevych, Krystian Krzyśko (63' Roman Wójtowicz), Dawid Kierepka(c)

W niedzielne popołudnie, udaliśmy się na spotkanie do Ujkowic. Było to starcie dwóch zespołów walczących o ligowy byt, więc walki od początku do końca nie mogło zabraknąć. Patrząc na sobotnie porażki zespołów z dołu tabeli i dzielący nas punkcik, zwycięstwo pomogło by jak nigdy przy naszej sytuacji w tabeli. Samo spotkanie rozpoczęliśmy dość spokojnie, starając się rozgrywać piłkę, a co za tym idzie narzucić swój styl gry, lecz w 7 minucie to gospodarze wychodzą na prowadzenie! Do rzutu wolnego z okolic 25 metra podchodzi Andrzej Włoch, odając piękny strzał w samo okienko naszej bramki i mamy 1:0. Sytuacja z 20 minuty pokazała jak będzie to ciężkie i twarde spotkanie, ponieważ po jednej z interwencji zawodnika gości, D.Osmołe zabiera pogotowie ratunkowe, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Po 15 minutowej przerwie, spowodowanej opisana sytuacją wznawiamy grę i już po paru minutach udaje się nam zaskoczyć rywala! Po długim i precyzyjnym podaniu w pole karne P.Mrozińskiego, do piłki dochodzi nasz najlepszy strzelec D.Kierepka i doprowadza wynik do stanu 1:1.Do przerwy nic się nie zmieniło, chociaż mecz był naprawdę żywy, nie brakowało szybkich akcji i paru groźnych stałych fragmentów z naszej strony. Na drugą odsłonę wychodzimy zmotywowani z wiarą na wywiezienie korzystnego wyniku i tak w 53. minucie rzut rożny wykonuje K.Krzyśko, do piłki najwyżej wyskakuje P.Mroziński i strzałem głową wyprowadza nas na prowadzenie 2:1. Nie mija parę minut i w doskonałej sytuacji znajduje się D.Kierepka, posyła piłkę obok interweniującego bramkarza, jednak w ostatniej chwili obrońca wybija futbolówkę z linii bramkowej. Po dobrym początku naszego zespołu do ataku ruszyli gospodarze, którzy zdołali zepchnąć nas momentami do głębokiej defensywy, lecz bardzo dobra postawa naszego bramkarza uchroniła nas od straty bramki. Gra ofensywna gospodarzy przyniosła jednak rezultaty w 80 minucie po interwencji naszego obrońcy, sędzia dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia Krystian Stachura 2:2. Gdy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się podziałem punktów, czarnym koniem tego spotkania został powracający po dłuższej nieobecności P. Górniak, który chyba sam się nie spodziewał, że da nam upragnione zwycięstwo. W 81 minucie P. Kazimir wykonuje rzut rożny, piłka zostaję wybita z pola karnego, dobiega do niej Górniak ,oddaje niespodziewany strzał z okolic 30 metra i piłka ku uciesze wszystkich wpada do siatki 3:2. Gospodarze próbowali jeszcze powalczyć przynajmniej o remis, jednak nie pozwoliła im na to konsekwentna gra całego zespołu w defensywie !!! Punkty pojechały do Nakła!!!

Należy podziękować wszystkim chłopakom za walkę i poświecenie do końca, wygrywamy kolejne spotkanie robiąc przy tym milowy krok w drodze o pozostanie w A-klasie !!! Zwycięstwo w tym momencie daję nam 10 lokatę. Bez hura, optymistycznie przygotowujemy się do ostatniego spotkania w tym sezonie na naszym boisku, gdzie w kolejnym ważnym spotkaniu podejmiemy Grom Wyszatyce!!!