Remis po cieżkim spotkaniu...

• autor: maxlove20, 2018-06-10 13:03

LKS NAKŁO 4:4 (1:1) GROM WYSZATYCE

Bramki:
14' 1:0 STEFAN SYDORÓW
17' 1:1 ADAM SZCZĘSNY
38' 1:2 ŁUKASZ ORŁOŚ
42' 2:2 KAROL WASIEWICZ
57' 2:3 GRZEGORZ DUDEK
74' 3:3 STEFAN MIKULEC
80' 3:4 GRZEGORZ DUDEK
81' 4:4 DAWID KIEREPKA

LKS NAKŁO:
Łukasz Polny - Michał Wnorowski, Paweł Mroziński, Rafał Smyk, Krzysztof Frankiewicz - Hubert Ochenduszkiewicz, Stefan Sydorów, Paweł Kazimir, Ivan Fedevych (63.Stefan Mikulec), Karol Wasiewicz (75.Jarosław Zając), Dawid Kierepka(c)

W niedzielne popołudnie zgromadzeni kibice doczekali się pełnego emocji spotkania, obfitego w bramki i niespodziewane zwroty akcji. Ostatni zespół ligi od samego początku chciał udowodnić że miejsce, które zajmuje nie koniecznie mu się należy. Jednak to w 14 minucie to my wychodzimy na prowadzenie po dwójkowej akcji dwóch zawodników którym udało się rozmontować obronę rywali, Sydorów zagrywa piłkę do Ochenduszkiewicza, ten odgrywa mu w tempo w pole karne, a sam Sydorów świetnym strzałem umieszcza piłkę w bramce. GOL 1:0. Jeszcze do końca nie ustała radość w zespole gospodarzy, a już goście cieszyli się z wyrównania po składnej akcji Szczęsny zdobywa bramkę GOL. 1:1. Po tej bramce mecz się wyrównał, toczony był głównie w środku pola, w 38 minucie jeden z obrońców zagrywa długą piłkę do Orłośa, ten podejmuję decyzję o strzale z rogu szesnastki, piłka wpadając w samo okienko pokonuje naszego bramkarza GOL 1:2. Po upływie niespełna 4 minut do akcji wkracza Wasiewicz, dochodzi do piłki wypiąstkowanej przez bramkarza w okolicach 20 metra i po ładnym uderzeniu zdobywa bramkę GOL 2:2. Jeszcze przed przerwą świetną sytuację na podwyższenie wyniku miał Kierepka lecz po Jego strzale piłka nieznacznie minęła bramkę. Do przerwy utrzymuję się wynik 2:2. Po zmianie stron ruszamy do przodu starając się zdobyć kolejne bramki lecz w 57 minucie nadziewamy się na jedną z kontr zespołu Gromu i na listę strzelców wpisuje się Dudek GOL 2:3. Kolejne minuty nie przynosiły dogodnych sytuacji, aż do sytuacji z 74 minuty kiedy po spędzeniu niespełna 11 minut drugie trafienie w zaledwie trzecim występie uzyskuje nasz trener Mikulec, oddając strzał z woleja z okolic 20 metrów GOL 3:3. Kolejne minuty przynosiły dobre sytuację, mecz stał się otwarty i akcja w środku pola daje prowadzenie gościom, prostopadłe podanie wykorzystuje Dudek i płaskim strzałem pokonuje naszego bramkarza GOL. 3:4.Nie mija minuta gry a już było 4:4 ,po wrzutce w pole karne do piłki dochodzi Kierepka i strzałem głową ustala wynik. Do końca meczu wynik się nie zmienił, sędzia pozwalając na otwartą grę pokazał jeszcze dwie czerwone kartki i takim wynikiem zakończyło się to naprawdę ciężkie, pożegnalne spotkanie zespołu Gromu w A klasie. Remis w tym meczu sprawił że nie jesteśmy pewni ligowego bytu, wszystko okaże się w ostatniej kolejne gdzie zmierzymy się na wyjeździe z 3 zespołem ligi Pogórzem Dubiecko, punkty dadzą nam utrzymanie w innym przypadku musimy liczyć na korzystne rezultaty w innych spotkaniach .